نحوه عضویت در گروه اینترنتی مربیان

اگر مایلید در گروه اینترنتی مربیان و مبلغان عضو بشوید و از اینکه هر روز چند ایمیل از دوستان گروه براتون بیاد خوشحال میشید، اگر ایمیل "یاهو" ندارید فقط یک ایمیل به من بزنید adib_hastam@yahoo.com  با عنوان: در خواست عضویت در گروه.

اگر دارید، ابتدا ایمیل یاهو خود را باز کنید. سپس به این آدرس برید:

https://groups.yahoo.com/neo/groups/my-God/info  یا عبارات: خداجون و My-God را همراه هم سرچ کنید تا گروه مان را پیدا کنید:

   سپس دکمه join را کلیک کرده  و به سوالاش پاسخ بدید تا عضویتتان کامل بشه.. آنوقت است که پیامهای گروه بلافاصله براتون میاد.

اگر به هر دلیلی امروز اینکار را انجام دادید و موفق به تکمیل عضویت نشدید دوباره امتحان کنید و مراحل را درست انجام بدید. مشغول تلفن

هر ایمیلی که به گروه بزنید برای همه اعضا میره لذا اگر پاسخ یا پیام شخصی برای یکی از افراد گروه داشتید حتما از خود راضیدقت کنید که به ایمیل خودش بفرستید نه برای همه. لذا باید برای پاسخ به شخص، از گزینه های زیرین ایمیلش:  Reply to sender را کلیک کنید.

سوالات و اطلاعات خوب تربیتی را در این گروه می توانید مبادله کنید.

اعضای گروه اجازه دارند که حداکثر روزی یک پیام بفرستند و فقط من و دو نفر از فعالان گروه: خانم شکوهی و خانم هاشمی هستیم که ممکنه لازم باشه و پیامهای بیشتری در یک روز از طرفمون ارسال بشود.

 

میتوانید نحوه عضویت در گروه را برای مادران معلمان و مربیان و دوستانی که  در کار رشد و خودشکوفایی و تبلیغ هستند بفرستید.به من زنگ بزن

/ 3 نظر / 15 بازدید
سلام

سلام من هركاري كردم، از چهرشنبه اون هفته هر روز سر زدم و نتونستم عضو بشم، بايد چكار كنم؟! فاطمه ذبحي

فاطمه سادات

سلام من نتونسشتم عضو بشم ..بجای صفحه ی سوالات برای من صفحه ی یاهو باز می شه و من آیدی و پسورد یاهو ندارم

عفت قاسمي

من نتونستم عضو شم چندبار کاري که شما گفتيد انجام دادم اما صفحه سوالات نيومد