برنامه های امسال ما با عزم ملی و مدیریت جهادی

گروه تولید: گروه دیگری را برای تولید محصولات فرهنگی و کتاب نیاز داریم که سابقه ای در خصوص نوشتن کتاب یا ویرایش، تولید، گرافیک یا ارتباط با ناشران و تولید کنندگان را داشته و بتوانند مطالب تایید شده را تحویل گرفته و تا مرحله چاپ آن را پیش ببرند. کار این گروه نیز خیلی مهم و مورد نیاز است.

شرکت مستمر عزیزان در کلاسهای قرآنی باعث میشود که از فعالیت محوری بی محتوا و بی هدایت قرآن و مصرف کردن از یک سابقه مطالعاتی قدیمی دوری جسته و غنای پس از غنا و رشد و معرفت تازه به تازه داشته باشیم.

تدریس و سخنرانی و خصوصا مربی گری مستقیم برای کودکان و نوجوانان نیز باعث میشود که سنگر اصلی مان را از یاد نبریم و عالم بی عمل نشویم.

کسانی که در گردان عادیات (گروه مربیان ویژه و پر سرعت) مستقیما یا دورادور شرکت دارند میتوانند مباحث کتابهای رشد 1 و 2 را همراه با شنیدن سی دی های استادچیت چیان را نکته برداری و خلاصه کرده و ارسال کنند و صورت جلسه های جلسات را از طریق عضویت در گروه اینترنتی مربیان دنبال نمایند. به زودی با اتمام مسابقه نوروزی ختم قرآن عزیزان (که پیشنهاد میشود با رویکرد موضوعی خاصی سوره ها را یکی پس از دیگری مرور کرده و از هر سوره یک یا دو نکته را یادداشت نمایند.) این مرور باید سریع باشد و تلاش کنید که تا پایان فروردین یا چند روز اول اردیبهشت، آن را به اتمام برسانید. یک خبر خوب هم استفاده از صوت مباحث کوتاه رادیویی استاد چیت چیان است با عنوان " با من بخوان" که در کامپیوتر مدسه قرآن موجود است و کل سوره ها را در چند سکانس دو دقیقه ای مرور میکنند. سی دی واژه ها و کتاب جدید خانم هنزایی با عنوان "قطره قطره" هم که برای هر سوره یک جمله خوب نوشته اند هم که عیدی امسال است.

چون برنامه مطالعاتی مهم دیگری در راه است که هفته اول ماه آتی اعلام می شود. با دریافت نورانیت از این ختم مفهومی سریع قرآنی خود را برای یک ختم مفهومی روایی خوب آماده کنید.

خیلی احتیاج داریم و دستمان خیلی خالی است، خدایا...

/ 3 نظر / 31 بازدید
ادیب

یک گروه هم که برای معرفی ازدواج و همکاری با طرح پیوند توحیدی داریم. قرار است به زودی جوانهای دختر و پسر مجرد جداگانه دوره آموزشی داشته باشند. خبرش به محض قرار به ثبت نام اعلام خواهد شد.

شهیدزاده

خدا خیرتون بده بیش از آنچه تصور می کنید.

هاشمی

سلام اونایی که دیر رسیدن به ختم مفهومی سریع قرآنی ...یعنی تازه به جمع شما پیوستن می تونن اگه تا موعد مقرر ختم مفهومیشون تموم نشد ، تو ختم روایی شرکت کنن یا این که اولی پیش نیازه برای دومی ؟