ثبت نام و دریافت رمز توسط مربیان موفق و فعال کودک یا نوجوان

سلام به همه دوستان خوب مربی

میخواستم وبلاگی جداگانه برای عزیزانی داشته باشم که اهل حال و اهل کار برای بچه ها و بزرگترهای امت اسلام و این مرز و بوم و زمینه سازان ظهور دولت حق اند و فایل ها و مطالب و گفت و شنود های خاص تر را برای ایشان داشته باشیم. اما فکر کردم از همین وبلاگ موجود را که پر مخاطب هم شده استفاده کنم و نهایتش اینه که با رمز عبور میشه مطالب خاص تر را در اختیار قرار داد.

لذا کسانی که پیام قبلی را خوانده و قرار است در این تابستان نهضت کلاسهای تدبر در قران برای نوجوانان را داشته باشند بهم ایمیل بزنن تا با دریافت رزومه و دوره های گذرانده و اعلام سیر آموزشی قرانی و تربیتی که در مدرسه دانشجویی قران و عترت دارند بهشون رمز ورود داده شود.

مطالبی که فرستاده می شود صرفا برای شماست و استفاده آن توسط دیگری منوط به ارسال رزومه و ثبت نام و دریافت رمز عبور و داشتن سیرآموزشی خاص خود آن افراد است. دست به دست کردن مطالب و در اختیار قرار دادن امکانات مختلف بدون احساس مسئولیت به داشتن خروجی های مشخص و یادگیری های حساب شده و دنباله دار، نتیجه مطلوبی ندارد. پس قرارمون یادتون نره!

اجازه استفاده از فایل ها و باز کردنشان با رمز عبور تا زمانیست که خروجی دارید و  یا قرار است با اندکی وقفه به خروجی داشتن و خیر رسانی خود (برای خدمت به امام زمان عج) به صورت های مختلف ادامه دهید.

/ 0 نظر / 84 بازدید