نکاتی برای پشتیبان مربیان و مبلغان با تخصص کودک نوجوان و خانواده
 

 
 
نویسنده : مریم ادیب
تاریخ : ۱۳٩٢/٩/۱٩
نظرات

اگر مایلید در گروه اینترنتی مربیان و مبلغان عضو بشوید و از اینکه هر روز چند ایمیل از دوستان گروه براتون بیاد خوشحال میشید، اگر ایمیل "یاهو" ندارید فقط یک ایمیل به من بزنید adib_hastam@yahoo.com  با عنوان: در خواست عضویت در گروه.

اگر دارید، ابتدا ایمیل یاهو خود را باز کنید. سپس به این آدرس برید:

https://groups.yahoo.com/neo/groups/my-God/info  یا عبارات: خداجون و My-God را همراه هم سرچ کنید تا گروه مان را پیدا کنید:

   سپس دکمه join را کلیک کرده  و به سوالاش پاسخ بدید تا عضویتتان کامل بشه.. آنوقت است که پیامهای گروه بلافاصله براتون میاد.

اگر به هر دلیلی امروز اینکار را انجام دادید و موفق به تکمیل عضویت نشدید دوباره امتحان کنید و مراحل را درست انجام بدید. مشغول تلفن

هر ایمیلی که به گروه بزنید برای همه اعضا میره لذا اگر پاسخ یا پیام شخصی برای یکی از افراد گروه داشتید حتما از خود راضیدقت کنید که به ایمیل خودش بفرستید نه برای همه. لذا باید برای پاسخ به شخص، از گزینه های زیرین ایمیلش:  Reply to sender را کلیک کنید.

سوالات و اطلاعات خوب تربیتی را در این گروه می توانید مبادله کنید.

اعضای گروه اجازه دارند که حداکثر روزی یک پیام بفرستند و فقط من و دو نفر از فعالان گروه: خانم شکوهی و خانم هاشمی هستیم که ممکنه لازم باشه و پیامهای بیشتری در یک روز از طرفمون ارسال بشود.

 

میتوانید نحوه عضویت در گروه را برای مادران معلمان و مربیان و دوستانی که  در کار رشد و خودشکوفایی و تبلیغ هستند بفرستید.به من زنگ بزن


 
 
سلام بر همه دوستان خوب- لیسانس ریاضی و علوم کامپیوتر، کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی و علاقمند و پیگیر در یادگیری مفاهیم آیات و روایات هستم. نویسنده و مدرس کتابهای تربیت دینی کودک و نوجوان، لحظه ای درنگ (پرورش مهارتهای تفکر) و جزوه قرآن فکری، و مسئول گروه و وبلاگ مربیان قرآن پژوه کودک -نوجوان و خانواده هستم و در مدرسه دانشجویی قران و عترت دانشگاه تهران تدبر ترم1 و 2 و 5 را در ترمهای مختلفی درس میدم. .همچنین همکاری با دوستان از جمله خانمها دستغیب، حکیمی، شکوهی و هاشمی در تنظیم کتابهای آماده چاپ: پرورش تفکر کوچک و بزرگ، کاردستی ها و نقاشی های خلاق، بازی ها و فعالیت ها برای بچه ها خوشبخت، آموزش نظم و ترتیب، جشن ها و مناسبتهای شاد و خلاق و جشن عبادت و البته کلی دوست و همکار در تهران و شهرستان داریم که پخش کتابها یا برگزاری کلاس های کودک نوجوان یا خانواده را با هماهنگی و پشتیبانی گروه اجرا می کنند. اگر می خواهید شما هم با دغدغه رهبری همراه شده و مربی کودک نوجوان یا خانواده بشوید یا در زمینه های فرهنگی مفید نقش آفرینی موثرتری داشته باشید: کلاسهای هر ترم در مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران برای ثبت نام در دوره های تدبر در قران، دوره های رشد، پرورش تفکر، ساختار وجودی انسان و ... را در سایتش ببینید. http://ahlebaytschool.ir/ تلفن: مدرسه اهل بیت نبوت علیهم السلام (زیرمجموعه مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران) برای هماهنگی کلاسها و سفارش پست و ارسال کتاب: 66464377. آدرس کانال مربیانمون: https://telegram.me/morabiane_koodak پر سعی و با خشیت باشید. :)

مریم ادیب