نکاتی برای پشتیبان مربیان و مبلغان با تخصص کودک نوجوان و خانواده
 

 
 
نویسنده : مریم ادیب
تاریخ : ۱۳٩٢/۳/۱۱
نظرات

سلام

کلاس ترم جدید  تربیت دینی کودک و نوجوان توسط اینجانب انشا الله   دوشنبه ها 1-3 در مدرسه اهلبیت علیهم السلام برگزار می شود.

کسانی که مایل به شرکت در دوره مربیان باشند ابتدا کلاس کلاس ترم 1 تدبردر قرآن و رشد در 7 سال اول را ثبت نام نموده و همراه با آن  مباحث تربیت دینی کودک و نوجوان و موضوعات بعدی دوره های خود را ادامه می دهند تا کارشناس قرآنی با تخصص کودک و خانواده بشوند.

برای ثبت نام و خبردار شدن از ساعت کلاسها با مدرسه اهلبیت  66464377 تماس بگیرید

آدرس مدرسه دانشجویی قرآن و عترت: تهران- بلوار کشاورز- ابتدای خ 16 آذر- پلاک 25- طبقه 2

مدرسه دانشجویی اهلبیت نبوت علیهم السلام:بالاتر از انقلاب- کارگر شمالی- پ 1437 - طبقه 3

می توانید منایع مورد نیاز برای پژوهش های خود را در راستای تولید علم اسلامی، برای تهیه پایان نامه ها و طرح های قوی، از سی دی ها و کتابها موجود در مجموعه، تدارک نمایید. میتوانید برای سفارش کتاب تربیت دینی و کتاب لحظه ای درنگ (ژرورش تفکر و مهارتهای زندگی) و کتابهای تدبر در قرآن- برنامه ریزی و مدیریت زمان- ملائکه- شیطان- نکته هایی برای فکر کردن- چهل حدیث ازدواج و چهل حدیث ثروت و برکت و ... با مدرسه دانشجویی قرآن تماس بگیرید: 88968309

از وبلاگ قبلی من در خصوص روشهای پرورش تفکر در قرآن که مقاله حاصل پایان نامه کاشناسی ارشد است می توانید استفاده کنید:

http://andisheghorani.persianblog.ir

ایرادات ظاهری آن را جدی نگیرید.


 
 
سلام بر همه دوستان خوب- لیسانس ریاضی و علوم کامپیوتر، کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی و علاقمند و پیگیر در یادگیری مفاهیم آیات و روایات هستم. نویسنده و مدرس کتابهای تربیت دینی کودک و نوجوان، لحظه ای درنگ (پرورش مهارتهای تفکر) و جزوه قرآن فکری، و مسئول گروه و وبلاگ مربیان قرآن پژوه کودک -نوجوان و خانواده هستم و در مدرسه دانشجویی قران و عترت دانشگاه تهران تدبر ترم1 و 2 و 5 را در ترمهای مختلفی درس میدم. .همچنین همکاری با دوستان از جمله خانمها دستغیب، حکیمی، شکوهی و هاشمی در تنظیم کتابهای آماده چاپ: پرورش تفکر کوچک و بزرگ، کاردستی ها و نقاشی های خلاق، بازی ها و فعالیت ها برای بچه ها خوشبخت، آموزش نظم و ترتیب، جشن ها و مناسبتهای شاد و خلاق و جشن عبادت و البته کلی دوست و همکار در تهران و شهرستان داریم که پخش کتابها یا برگزاری کلاس های کودک نوجوان یا خانواده را با هماهنگی و پشتیبانی گروه اجرا می کنند. اگر می خواهید شما هم با دغدغه رهبری همراه شده و مربی کودک نوجوان یا خانواده بشوید یا در زمینه های فرهنگی مفید نقش آفرینی موثرتری داشته باشید: کلاسهای هر ترم در مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران برای ثبت نام در دوره های تدبر در قران، دوره های رشد، پرورش تفکر، ساختار وجودی انسان و ... را در سایتش ببینید. http://ahlebaytschool.ir/ تلفن: مدرسه اهل بیت نبوت علیهم السلام (زیرمجموعه مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران) برای هماهنگی کلاسها و سفارش پست و ارسال کتاب: 66464377. آدرس کانال مربیانمون: https://telegram.me/morabiane_koodak پر سعی و با خشیت باشید. :)

مریم ادیب